آژانس ايران خبر
Wednesday, 11 January 2017 07:32

اکران جهانی اقتباس سینمایی بازی کامپیوتری «کیش آدمکش»

 

آژانس ايران خبر: 95/10/22
«کیش آدمکش» (اسیسینز کرید)، فیلم پرحادثه و ماجرایی جدیدی است که از بازی کامپیوتری پرطرفداری به همین نام اقتباس شده است. داستان فیلم برداشتی معاصر از داستان اصلی گیم است که در اسپانیای قرن پانزدهم و دوران تفتیش عقاید روی می دهد. فیلم بر محور یک زندانی محکوم به نام کالم لینچ دور می زند که توسط یک سازمان مخفی ربوده شده و سپس در بدن یکی از اعضای این گروه ترور قرن پانزدهمی قرار داده می شود.
مایکل فاسبندر، نقش آدمکش یا همان شخصیت اصلی فیلم را ایفا می کند. بازیگر ۳۹ ساله آلمانی – ایرلندی می گوید: «من با اقتباس سینمایی گیم مخالف نبودم و معتقد بودم که شدنی است. البته اعتراف می کنم که اطلاعات زیادی هم نداشتم. ولی می دانستم داستان آن هیجان انگیز و پیچیده است و از عناصر زیادی بهره می برد که می توانند بخوبی به یک تجربه سینمایی تبدیل شوند.»
ماریون کوتیار، بازیگر فرانسوی فیلم هم افزود: «من با بازی کامپیوتری آشنا نیستم ولی زمینه تاریخی داستان را می دانم که بسیار قوی و تاثیرگذار است و می دانم کسانی که این بازی را دوست دارند از زمینه تاریخی آن هم حرف می زنند. جالب است که با این بازیهای کامپیوتری بچه ها به تاریخ هم علاقه پیدا می کنند.»
فیلمبرداری «اسیسینز کرید» از تابستان ۲۰۱۵ در مالت، اسپانیا و لندن انجام شد و دسامبر ۲۰۱۶ در آمریکا به نمایش در آمد. فیلم اکشن «کیش آدمکش» به کارگردانی جاستین کورزل و با شرکت جرمی آیرونز و شارلوت رمپلینگ اکنون در کشورهای مختلف در اکران است.

جدیدترین اخبار ایران و جهان درکانال  
 
https://telegram.me/Iran_news_ajancy

كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!