آژانس ايران خبر

فرهنگ و هنر

آژانس ايران خبر :95/11/3 با برگزاری مراسم تحلیف دونالد ترامپ در روز جمعه 20 ژانویه او رسما رئیس جمهور ایالات متحده شد؛ اما سلن دیون از این موضوع به دلیل صدمات جانبی ای که این تغییر مستأجر کاخ سفید برایش داشت، دچار ناراحتی شدید شده است.
آژانس ايران خبر :95/11/2پلان هایی چون گفت و گو هایی ناراحت کننده ، صحنه های بی ربط، صحنه انفجارهای شدید و بیخود، شکل کلاسیک " شرلوک هولمز " قدیمی را خراب کرده است .شبکه جهانی بی بی سی یکی از جنجالی ترین سریال های خود را به پایان برد.
آژانس ايران خبر :95/11/1دادگاه شهر جادپور اتهام سلمان خان در شکار یک گونه در حال انقراض جانوری با استفاده از سلاح گرم غیرمجاز را غیرقابل اثبات دانست.به این ترتیب این بازیگر سرشناس از تمامی اتهامات در این باره تبرئه شد. سلمان خان ۵۱ سال دارد و یکی از سرشناس‌ترین ستارگان سینمای بالیوود است. او پیشنیه بازی در بیش از ۸۰ فیلم را در کارنامه دارد.
آژانس ايران خبر :95/10/30سوتلانا الکسیویچ، برنده جایزه ادبیات نوبل در سال ۲۰۱۵، به اعتراض شعبه روسی انجمن بین‌المللی "پن" را ترک کرده است.خانم نویسنده بلاروسی در نوشته‌ای گفته است مایل نیست عضو انجمنی باشد که "چکمه ارباب قدرت" را لیس می‌زند.
آژانس ايران خبر :95/10/29 نخستین روز از اجلاس سالانۀ اقتصاد در داووس متاثر از انتخاب دونالد ترامپ بعنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا به سیاست ها و برنامه های وی در رابطه با دیگر کشورها و شرایط اقلیمی برگزار شد.
آژانس ايران خبر :95/10/27 پخش سریال «پاپ جوان» در آمریکا، روز یکشنبه پانزدهم ژانویه از شبکه اچ بی او آغاز شد.پائولو سورنتینو، فیلمساز ایتالیایی برنده جایزه اسکار در این مجموعه تلویزیونی، تصویری کاملا متفاوت با آنچه مردم از پاپ در ذهن دارند ارائه می دهد.پاپ جوان، یک آمریکایی چهل و هفت ساله به نام «لنی بلاردو» است که نقش او را «جود لا» بازی می کند.پاپ جوان، اسرارآمیز است و با پاپ های پیش از خود فرق دارد.
آژانس ايران خبر: 95/10/24هواداران مجوعه کتاب‌های "ترانه یخ و آتش" مدت‌هاست که چشم انتظار به پایان رسیدن یکی از موفق‌ترین آثار ادبیات فانتزی هستند، تا ببینید چه سرنوشتی در انتظار شخصیت‌های محبوب این مجموعه است.
آژانس ايران خبر: 95/10/22«کیش آدمکش» (اسیسینز کرید)، فیلم پرحادثه و ماجرایی جدیدی است که از بازی کامپیوتری پرطرفداری به همین نام اقتباس شده است. داستان فیلم برداشتی معاصر از داستان اصلی گیم است که در اسپانیای قرن پانزدهم و دوران تفتیش عقاید روی می دهد. فیلم بر محور یک زندانی محکوم به نام کالم لینچ دور می زند که توسط یک سازمان مخفی ربوده شده و سپس در بدن یکی از اعضای این گروه ترور قرن پانزدهمی قرار داده می شود.
آژانس ايران خبر: 95/10/22فیلم «آرگو» که داستان گروگانگیری سفارت امریکا در تهران پس ازانقلاب اسلامی سال ۱۹۷۹ است برنده بهترین فیلم داستانی و بهترین کارگردان شناخته شد و دوجایزه را به خود اختصاض داد.
آژانس ايران خبر: 95/10/22قهرمان فیلم جدید «بن افلک» یک گانگستر دهه 1930 است به نام «جوزف کافلین»، فرزند سرکلانتر پلیس باستون، که از سرقت بانک شروع می‌کند، و سرانجام، کنترل واردات و توزیع «رام» را در دوران منع فروش مشروبات الکلی برعهده می‌گیرد، و بر تبهکاری‌های سازمان‌یافته دیگر، از جمله اداره تشکیلات قماربازی زیرزمینی، چنگ می‌اندازد. «افلک» که نقش اول فیلم را خودش بازی کرده، تهیه‌کننده، کمک سناریست و کارگردان فیلم است.
Page 1 of 57