آژانس ايران خبر

گوناگون

آژانس ايران خبر :95/11/2گشت و گذاری در عکس های پربازدید اینترنت
آژانس ايران خبر :95/11/2هنر سلفی گرفتن رسما به قلمرو حیوانات ورود پیدا کرد و اکنون این‌گونه تصاویر به یکی از خنده‌دارترین سوژه‌های عکاسی تبدیل شده است. تصاویر بسیاری وجود دارد که حیوانات باغ وحش و یا حیوانات خانگی را در حال لبخند زدن و ژست گرفتن در مقابل دوربین نشان می‌دهد. در این مطلب می‌توانید مجموعه‌ای از تصاویر جالب و بامزه‌ای که از سلفی گرفتن حیوانات به دست آمده را مشاهده کنید.
آژانس ايران خبر :95/11/1اگر به محیط اجتماعی پیرامون خود توجه کافی داشته باشید، مطمئنا متوجه می‌شوید که تعداد افراد راست دست به مراتب بیشتر بوده و افراد چپ دست تقریبا در هر جمعی خاص تلقی می‌شوند. در واقع حدود 90 درصد انسان‌ها راست دست هستند و این یکی از ویژگی‌هایی است که انسان‌ را از دیگر پستانداران متمایز می‌کند. به عبارت دیگر، سایر پستانداران ارجحیت و تقدمی برای راست دست و یا چپ دست بودن نشان نداده و این موضوع تفاوتی در آن‌ها ایجاد نمی‌کند.
آژانس ايران خبر :95/11/1طبق گزارش رسانه‌های آمریکا یک بیمار مبتلا به سرطان که با انتشار ویدیوی رقص و پایکوبی خود در بیمارستان به میلیون‎ها نفر در سراسر دنیا امید بخشید، درگذشت.آنا-آلسیا آیالا بعد از ظهر چهارشنبه در بیمارستانی در دالاس در حالی که خانواده و دوستانش گرد او آمده بودند، درگذشت.بیش از ۹ میلیون نفر ویدیوی رقص خانم آیالا را در فیسبوک و اینستاگرام تماشا کرده‌اند.
Friday, 20 January 2017 07:18

نقاشی های خرس 420 کیلویی

آژانس ايران خبر :95/11/1یک نمایشگاه آثار هنری در هلسینکی، پایتخت فنلاند نقاشی های جوزو، خرس قهوه ای ۴۲۳ کلیویی را به نمایش گذاشته است.هنرمند تولید کننده این آثار رنگ و کاغذ را در اختیار جوزو، این خرس ۱۷ ساله قرار داده و او هم با مالیدن خود به رنگ و کاغذ این نقش ها را آفریده است. با شماست که آنها را چه بنامید.
آژانس ايران خبر :95/10/30دانشمندان ژاپنی هشدار داده‌اند نشان دادن علامت پیروزی در عکس‌ها، می‌تواند منجر به ربودن اثر انگشت کاربران شده و امنیت اطلاعات آنها را به خطر بیاندازد.وبسایت DP review که در زمینه آخرین تکنولوژی‌های تصویربرداری فعالیت می‌کند به نقل از دانشمندان موسسه ملی اطلاعات در ژاپن اعلام کرده است که تکنولوژی‌های شناسایی اثر انگشت به شکل غیرقابل‌باوری پیشرفت کرده‌اند می‌توانند اثر انگشت افراد را حتی از روی تصاویر منتشر شده در فضای مجازی تشخیص دهند. این موضوع می‌تواند به شدت امنیت کاربران را به ویژه در فضای مجازی به خطر بیاندازد.
آژانس ايران خبر :95/10/30"باسی" مسن‌ترین پاندای جهان که در چین زندگی می‌کند، تولد ۳۷ سالگی‌اش را جشن گرفت. سن باسی حدودا معادل ۱۰۰ سالگی یک انسان است.
آژانس ايران خبر :95/10/30عملیات امداد و نجات آسیب دیدگان زمین لرزه های روز چهارشنبه در مناطق مرکزی ایتالیا به دلیل بارش سنگین و کم سابقه برف با کندی و دشواری روبروست.نیروهای امداد و نجات سرانجام خود را به هتلی در منطقه ابروتزو رساندند که در پی سقوط بهمن، توده عظیمی از برف آن را پوشانده است.گفته شده که در زمان حادثه بیش از سی تن از جمله گردشگر، کارکنان و خدمه هتل، آنجا بودند. تعدادی از آنها جان باخته اند و تعدادی نیز همچنان مفقود گزارش شده اند. بسته بودن مسیرهای ارتباطی بعلت بارش سنگین برف رسیدن گروه امداد و نجات به این هتل را دشوار کرده بود.
آژانس ايران خبر :95/10/30دانشمندان آمریکایی روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه اعلام کردند که کره زمین در سال ۲۰۱۶ برای سومین سال پیامی شاهد گرمترین سال در تاریخ بوده است.این گزارش جدید نگرانی‌های موجود در زمینه افزایش سرعت گرمایش زمین را تشدید خواهد کرد.در سال ۲۰۱۶ بالاترین درجه حرارت ملی ثبت شده در برخی از کشورهای جهان از جمله ایران، کویت و هند افزایش یافت. در گزارش اداره هواشناسی آمریکا گفته می‌شود که سرعت ذوب شدن لایه‌های یخ در نواحی قطبی نیز تسریع شده است.
آژانس ايران خبر :95/10/29 عکس معروف شش قلوها با پدر و مادرشان که چند سال پیش در اینترنت منتشر شده بود.حالا پس از شش سال به مناسبت تولد شش سالگی شان همان عکس و به همان شکل .
Page 1 of 33