آژانس ايران خبر

ورزشي

آژانس ايران خبر :95/11/2انتظار فوتبال‌دوستان به سر رسید و توپ بوندس‌لیگای آلمان پس از استراحتی چندهفته‌ای با برگزاری دیدار فرایبورگ مقابل بایرن مونیخ بار دیگر به گردش درآمد. مونیخی‌ها توانستند با پیروزی بر فرایبورگ به صدرنشینی‌شان ادامه دهند.شامگاه جمعه (۲۰ ژانویه / ۱ بهمن) دیدارهای هفته ۱۷ بوندس‌لیگا با بازی میان تیم‌های فرایبورگ و بایرن مونیخ آغاز شد. به این ترتیب توپ لیگ دسته اول فوتبال آلمان پس از خوابی زمستانی بار دیگر به گردش درآمد.
آژانس ايران خبر :95/11/1مسابقات اوپن استرالیا خیلی زود با اولین شگفتی روبرو شد. در دور دوم نواک جوکوویچ قهرمان ۶ دوره این مسابقات، در مقابل حریفی از ازبکستان ایستاد. کمتر کسی فکر می کرد که مرد شماره ۲ تنیس جهان مقابل نفر ۱۱۷ رده بندی جهانی به مشکل بخورد، اما در "ملبورن پارک" و در مسابقه ای که حدود ۵ ساعت طول کشید، داستان دیگری رقم خورد.
آژانس ايران خبر :95/10/30دو مخترع ایرانی بعد از کسب مدال طلای مسابقات جهانی اینوا در کرواسی به خاطر اختراع «سیستم هوشمند داوری مسابقات ورزشی» به‌دنبال ثبت ملی و بین‌المللی این نوآوری هستند.
آژانس ايران خبر :95/10/30لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین و بارسلونا، با ارسال پیامی، تصمیمش درباره ماندن در تیم اسپانیایی و تجدید قرارداد با آن را اعلام کرد.برخی گزارش‌های رسانه‌ای در اسپانیا، از وجود بحران میان مسی و بارسلونا درباره تجدید قرارداد و احتمال ترک تیم کاتالان‌ها توسط ستاره آرژانتینی خبر داده بودند.مسی اما در اظهاراتی به روزنامه اسپانیایی «موندو دیپورتیو» گفته است:« بارسلونا، همه چیز به من بخشید، و با این تیم تا زمانی‌ که آنها بخواهند، خواهم ماند.»وی درباره لیگ انگلستان و احتمال رفتن به آن گفت:« رقابت سختی در این لیگ هست، پیش‌بینی آن سخت است.»
آژانس ايران خبر :95/10/28تجمع اعتراضی هواداران سپیدرود در مقابل اداره کل ورزش و جوانان گیلانروز دوشنبه 27 دی 95 جمعی از هواداران، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان تجمع کردند. تجمع کنندگان خواستار شدند تا دست های پشت پرده سپیدرود را به مردم معرفی کنند. تجمع کنندگان همچنین علیه برخی از مالکان سابق سپیدرود شعار دادند.این تجمع جهت تعیین تکلیف وضعیت مالکیت و انتقال امتیاز این باشگاه صورت گرفت.
آژانس ايران خبر :95/10/27 باشگاه چلسی از سوی شهرداری محل اجازه پیدا کرد تا ورزشگاهی ۵۰۰ میلیون پوندی با ظرفیت ۶۰ هزار صندلی بسازد.به این ترتیب صدرنشین کنونی لیگ برتر فوتبال انگلستان می‌تواند برنامه‌های ساختن این ورزشگاه تازه - که هزینه ساختن‌اش نزدیک به ۵۰۰ میلیون پوند (۶۱۲ میلیون دلار) برآورد شده - را آغار کند.
آژانس ايران خبر: 95/10/24پیاده‌روی روزانه را در برنامه‌تان قرار دهیدفواید پیاده رویشما فکر می‌کنید به همین سادگی یک پا را جلوی پای دیگر گذاشته و راه می‌روید اما معلوم شده هر زمان که قدم در راهی می‌گذارید، اتفاقات خوب زیادی می‌افتد.
آژانس ايران خبر: 95/10/24مطالعات جدید ورزش مادام العمر را  کلیدی برای حفظ سلامتی در دوران پیری بیان کرده است. اگر شما یا خانواده و یا دوست و آشناهایتان به یکی از بیماریهای مزمن مبتلا شده باشید  مطمئنا سوالاتی درباره ورزش دارید که چه اندازه باید ورزش بکنیم یا  کدام نوع ورزش بهتر است در این بخش به شناسایی ورزش و مفید بودن آن برای بیماریها  مطالب مفیدی را بیان میکنیماگر مبتلا به یکی از بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی، انواع دیابت، آسم ، کمردرد یا درد مفاصل هستید، ورزش فواید زیادی برایتان به همراه دارد. البته پیش از شروع ورزشِ…
آژانس ايران خبر: 95/10/24ورزش دوای بسیاری از دردهاست و انسانی که همواره ورزش میکند در دوران سالمندی با مشکلات بسیار کمی روبرو میشود که آن ها هم قابل حل میباشند.متخصصان همیشه توصیه کرده اند که ورزش کردن برای بدن بسیار مفید میباشد،حتی به میزان کم.جدیدترین یافته ها این را نشان میدهند که حتی میزان کم ورزش هم سبب بهبود سلامت میشود و شادی آور است.
آژانس ايران خبر: 95/10/24ورزش بخش مهمی از سالم ماندن است.ورزش یک فعالیت مادام العمر است و در یائسگی بسیار مهم است.فعالیت هایی که باعث بهبود تعادل، قدرت، و سلامت قلب  می شود.پوکی استخوان کاهش تراکم استخوان است. تمرینات ورزشی در پیشگیری از پوکی استخوان ضروری است.
Page 1 of 54