آژانس ايران خبر

ايران در رسانه ها

آژانس ايران خبر :95/11/3بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل که وعده داده است برنامه‌هایش برای متوقف کردن برجام را در اولین فرصت با دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در میان می‌گذارد، در یک پیام ویدئویی مردم ایران را مورد خطاب قرار داده و از دوستی مردمان ایران و اسرائیل گفته است.آقای نتانیاهو در این پیام ویدئویی که به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی در کانال رسمی نخست‌وزیری اسرائیل در یوتیوب منتشر شده، تصمیم خود برای مذاکره با رئیس‌جمهور جدید آمریکا، درباره «چگونگی مقابله با تهدید رژیم ایران که خواهان نابودی اسرائیل است» یادآوری کرده است.
آژانس ايران خبر :95/11/3اوکراین از کشف یک محموله نظامی از یک هواپیمای عازم ایران در فرودگاه بین‌المللی ژولیانی در کیف خبر داد.خبرگزاری روسی اینترفکس، روز یکشنبه سوم بهمن نوشت که به تأیید کارشناسان، نگهبانان مرزی از یک هواپیمای عازم ایران قطعات سامانه
آژانس ايران خبر :95/11/2در ایران شهروندان برای گرامیداشت یاد قربانیان حادثه ساختمان "پلاسکو" مقابل ایستگاه‌های آتش‌نشانی گل می‌گذارند. روز پنجشنبه پلاسکو دچار آتش‌سوزی شد و در حالی که هنوز شماری از ماموران آتش‌نشانی در ساختمان بودند، فرو ریخت.
آژانس ايران خبر :95/11/2بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل شنبه شب (۲۱ ژانویه/ ۲ بهمن) در یک پیام ویدیویی اعلام کرد که قصد دارد به زودی درباره ایران با دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا گفت‌وگو کند.
آژانس ايران خبر :95/11/2در تصویر زیر صندلی خالی فریدون علی‌تبار دانشجوی رشته پیشگیری از حریق و حوادث امروز در امتحان استاتیک و مقاومت مصالح سازمان آتش‌نشانی را مشاهده می کنید که دو روز پیش در جریان آتش سوزی و ریزش آوار ساختمان پلاسکو از دنیا رفت.
آژانس ايران خبر :95/11/2ساختمان هفده طبقه پلاسکو را نماد ورود تهران به عصر مدرن می‌دانند. ساختمانی که در در عرض دو سال ساخته شد و در سال ۱۳۴۱ افتتاح شد. این ساختمان ۴۲ متری اسکلت کاملا فلزی داشت و رستورانی در طبقه بالای آن بود و مردم می‌توانستند با رفتن به پشت بام آن تهران آن زمان را که چنین ساختمان بلندی نداشت کاملا زیر پای خود ببینند. ساختمانی که اکنون سوخته و فروریخته است.
آژانس ايران خبر :95/11/1روزنامه الریاض چاپ عربستان سعودی 30دیماه 95 به تناقض آشکار میان گفتار و کردار  ایران اشاره کرده و می‌نویسد:  ایران می‌پندارد عربستان سعودی در امور داخلی یمن و بحرین مداخله می‌کند، که اگر چنین چیزی باشد این یک امر داخلی میان کشورهای عربی است، میان برادرهایی که حق دارند بر اساس منافع مشترک و برای دورکردن خطر‌اتی که وجودشان را تهدید می‌کند و در مقابل سیاستهای توسعه طلبانه  ایران و تلاش این کشور برای بازگرداندن امپراطوری‌ای که تاریخ آن گذشته و به فراموشی سپرده شده با یکدیگر متحد شوند و به مدیریت شئون همدیگر بپردازند.
آژانس ايران خبر :95/11/1خبرگزاری آسوشیتدپرس روز پنجشنبه 30دی95 گزارش داد: یک بنای تاریخی در قلب پایتخت ایران روز پنجشنبه دچار حریق شد و فروریخت. در این حادثه، حداقل 30نفر از آتش نشانها کشته و بقیه همکارانشان شوکه شده و عابران پیاده، در خیابانها می‌گریستند.
آژانس ايران خبر :95/11/1عکس دلخراش یکی از ماموران آتش نشانی در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو
آژانس ايران خبر :95/11/1چند روز مانده به گشایش ۳۵مین جشنواره فیلم فجر، ۴ هنرمند زندانی از اوین طی نامه‌ای ضمن اشاره به حمایت هنرمندان جهان از خود، به "سکوت" هنرمندان داخل کشور در برابر "احکام قضایی و سرنوشت هنری"شان اعتراض کرده‌اند.سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر که امسال از روز ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، به عنوان بزرگترین و مهم‌ترین فستیوال سینمایی ایران، هر ساله میزبان ده‌ها هزار علاقمند و مشتاق سینماست. سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نیز که امروز (پنجشنبه، ۳۰ دی/ ۱۹ ژانویه) هفتمین روز از برگزاری خود را می‌گذراند، بزرگترین…
Page 1 of 79